ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Умови для зустрічі в «нормандському форматі» виконані

10 Жовтня 2019
Умови для зустрічі в «нормандському форматі» виконані

Як повідомляла АрміяInform, напередодні відбулася телефонна розмова Президента України  і Федерального канцлера Німеччини. Серед обговорених питань, окрім безпекової ситуації на Донбасі та ходу розведення військ, було питання підготовки до зустрічі в «нормандському форматі».

За підсумками телефонної розмови Володимира Зеленського і Анґели Меркель, Відомство глави уряду ФРН повідомило: політики погодилися, що всі умови для проведення зустрічі «нормандської четвірки» виконані. Окремо зазначено, що цьому посприяло підписання домовленостей, передбачених «формулою Штайнмаєра».

Нагадаємо, що назву «нормандський формат» носить дипломатична група представників України, Німеччини, Франції та Росії, які координують питання конфлікту на Донбасі. Головне документальне напрацювання – Мінські домовленості, підписані лідерами цих країн в лютому 2015 року.

Раніше у вересні представники України, Німеччини, Франції та Росії погодили проєкт підсумкового документа саміту в «нормандському форматі». Зустріч  на вищому рівні запланована в Парижі, участь у ній мають взяти Володимир Зеленський, Анґела Меркель, французький лідер Еммануель Макрон і президент РФ Путін.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України