ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські й американські військові лікарі-реабілітологи  діляться досвідом на базі львівського госпіталю

23 Жовтня 2019, 16:15
Українські й американські військові лікарі-реабілітологи  діляться досвідом на базі львівського госпіталю

У Львові на базі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону проходить семінар із навчання лікарів-реабілітологів з військових шпиталів Міністерства оборони України та Національної гвардії України, де практикується робота з реабілітації пацієнтів із різними травмами і пораненнями. До навчань українських спеціалістів залучені медики зі Сполучених Штатів Америки, зокрема лікарі зі шпиталю НАТО, який розміщується в німецькому місті Ландштур.

Як розповів начальник відділення відновлювального лікування клініки реабілітації та відновлювального лікування ВМКЦ Західного регіону майор медичної служби Роман Скоропад,  семінар із навчання лікарів-реабілітологів, безпосередньо фізичних терапевтів і ерготерапевтів,  включає в себе як проведення лекційних занять, так і практичну роботу з пацієнтами, які сьогодні знаходяться на реабілітації у Львівському госпіталі.

‒ Спеціально для тренінгу ми підібрали найбільш складних пацієнтів, які перенесли черепно-мозкові травми, поранення, мають проблеми зі спинним мозком. По двох важкотравмованих, що мають одночасно комбіновані поранення і травми – ми би хотіли отримати консультації наших зарубіжних колег. Таким чином ми переплітаємо теоретичний матеріал з практичним досвідом роботи, зокрема, лікарів нашого Центру, ‒ зауважив майор медичної служби Роман Скоропад. ‒ Адже фактично ця тематика для нас нова. Ми активно займаємося нею з початку війни на сході.

Загалом на тренінгу присутні близько 50 учасників. За три дні вони обміняються досвідом зі своїми іноземними колегами і поїдуть впроваджувати здобуті знання по своїх медичних установах.

До речі, з 2014 року у відділенні відновлювального лікування  ВМКЦ Західного регіону пройшли реабілітацію більше  1400 осіб. Тут майже немає вільних місць. Завжди на реабілітації знаходиться щонайменше 20 пацієнтів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація