ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські десантники здобули «срібло» на міжнародних навчаннях Cambrian Patrol – 2019 у Великій Британії

22 Жовтня 2019

Військовослужбовці окремого розвідувального батальйону Десантно-штурмових військ Збройних Сил України взяли участь у міжнародних навчаннях Cambrian Patrol — 2019, що проходили протягом тижня у графстві Уельс, Велика Британія.

Більше сотні підрозділів із багатьох країн світу змагалися за звання найкращого підготовленого підрозділу за стандартами НАТО.

Зокрема досвідченим воїнам треба було у максимально стислий термін здолати 70-кілометрову дистанцію з численними складними природними перешкодами та за важких погодних умов, відпрацьовуючи різні навчально-бойові завдання.

За словами голови української делегації — командира окремого розвідувального батальйону ДШВ, перед початком практичного етапу навчань потрібно було відпрацювати заходи щодо планування та проведення операції за стандартами НАТО, підготувати відповідні документи, макет місцевості тощо.

— Після цього нашому підрозділу необхідно було подолати мінно-вибухові загородження, відпрацювати розвідувальний пошук, здійснити наліт на об’єкт противника, провести допит полоненого та роботу з мас-медіа, а також подолати без перебільшення крижану водну перешкоду тощо, — повідомив офіцер.

Також на маршрутах руху розвідники ДШВ відпрацювали надання першої медичної допомоги умовно постраждалим цивільним особам, орієнтування на місцевості без електронних засобів навігації та багато іншого.

— Погодні умови були досить складними: сильний пронизливий вітер, град і дощ, який постійно переростав у зливу. Через такі складні погодні умови низка команд сходила з дистанції, багато військовослужбовців з інших країн навіть зазнали переохолодження, через що були змушені також зійти з дистанції, — розповів командир окремого розвідувального батальйону ДШВ.

За підсумками міжнародних навчань Cambrian Patrol — 2019 українські десантники здобули срібну нагороду, до речі, вже другий рік поспіль, укотре довівши світовій спільноті, що Збройні Сили України — одні з найсильніших.

Срібні медалі та сертифікати українським розвідникам Десантно-штурмових військ вручили представники Збройних сил Великої Британії. А золоту медаль цього року в межах Cambrian Patrol — 2019 здобув підрозділ «Гуркхів» Збройних сил Великої Британії, який традиційно набирають із непальських добровольців.

Нагадаємо, що міжнародні навчання Cambrian Patrol проводять із 1959 року, коли група військовослужбовців сухопутних військ територіальної оборони Уельсу розробила курс тренувань на вихідні дні, що складався з марш-кидка на довгу дистанцію через Кембрійські гори і завершувався стрільбами на полігоні «Сеннібридж». Із кожним роком до навчань долучається дедалі більше міжнародних учасників. Наприкінці навчань відбираються найкращі команди, які нагороджують золотими, срібними та бронзовими медалями. Міжнародні навчання Cambrian Patrol вважають одними з найскладніших у Європі. Цю дистанцію долають одиниці й, очевидно, не всі учасники виборюють призові місця.

Пресслужба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

Читайте нас у Facebook
Новини