ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Золочеві зводять чотириповерховий будинок для офіцерів і контрактників

18 Жовтня 2019
У Золочеві зводять чотириповерховий будинок для офіцерів і контрактників

У Золочеві на Львівщині в окремому ремонтно-відновлювальному полку ОК «Захід» відбулася непересічна подія, на яку чекали десятки років, — освячення фундаменту під будинок для військових. Після завершення будівництва в нього оселяться 56 офіцерів та воїнів-контрактників.

АрміяInform уже розповідала про вкрай складну ситуацію з житлом для військовослужбовців цієї частини в Золочеві. Зокрема про відсутність будівництва житла для захисників України. Остання квартира діючому військовому у цьому райцентрі виділена 30 років тому — в далекому 1989-му. Ще кілька помешкань отримали військові пенсіонери у 2009-му. Нині на квартирній черзі перебувають близько 60 військовослужбовців та 30 ветеранів Збройних Сил.

Наприкінці літа на території частини розпочалося будівництво казарми поліпшеного планування, замовником якого виступила Тернопільська КЕЧ. Підрядна організація вже підготувала котлован та заклала фундамент під чотириповерховий будинок. На знак удалого старту місце майбутніх осель військовиків освятив отець Михайло Сукмановський з храму Блаженного Миколая Чернецького УГКЦ та провів відповідний молитовний обряд.

— До кінця року плануємо підняти до рівня землі підвальні приміщення й перекрити їх панелями. Це буде фактично основа першого поверху. Загалом маємо завершити будівництво до кінця 2020 року, — розповів виконавець робіт будівельно-виробничої компанії «Форвард-плюс» Роман Тіт.

Військові окремого ремонтно-відновлювальному полку з нетерпінням чекають на новосілля й сподіваються, що їхні оселі будуть комфортними для життя.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Публікації