ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінниці пораненому піхотинцю подарували сертифікат на придбання авто

11 Жовтня 2019
У Вінниці пораненому піхотинцю подарували сертифікат на придбання авто

Напередодні Дня захисника України міський голова Вінниці вручив воїну Анатолію Гуцалу сертифікат на придбання легкового автомобіля.

— Таке нагородження ми традиційно проводимо щороку до свята, — прокоментував Сергій Моргунов, міський голові Вінниці. — Цього року ветеранська спільнота вирішила, що саме Анатолій Гуцал отримає від громади сертифікат на автомобіль. Це мужня і принципова людина. Для мене честь тиснути руку вінничанам, які є справжніми героями і патріотами. Саме завдяки їм ми у Вінниці можемо мирно існувати, розвивати своє рідне місто.

Анатолій пішов на фронт добровольцем у 2015-му. Потім служив у складі 72-ї окремої механізованої бригади. Зазнав серйозного поранення, внаслідок чого нині має другу групу інвалідності.

На сертифікаті зазначена сума 397 тисяч 440 гривень. Якщо ж Анатолій вирішить придбати дорожчий автомобіль, доведеться доплатити самостійно.

— З міського бюджету щорічно виділяють кошти для мешканців міста, які є особами з інвалідністю внаслідок війни, на придбання легкових автомобілів, — прокоментувала Валентина Войткова, директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради. — Мова йде як про учасників операції Об’єднаних сил, так і ветеранів бойових дій в Афганістані. Матеріальна допомога для придбання легкового автомобіля призначається за поданням керівників Спілки учасників бойових дій міста Вінниці або подання відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності міської ради. Таким чином протягом 2014–2019 років придбано 10 легкових автомобілі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини