ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У вартових неба з Харківщини незабаром новосілля

25 Жовтня 2019
У вартових неба з Харківщини незабаром новосілля

Військовослужбовці підрозділу зенітних ракетних військ, що на Харківщині, готуються до переселення в нову казарму. Як повідомили журналістові АрміяInform в управлінні капітального будівництва Повітряних Сил, за рік майже повністю знищену споруду військовим удалося відновити відповідно до сучасних стандартів будівництва й енергозбереження.

— Здане в експлуатацію приміщення є комплексним і повністю автономним, — говорить начальник управління Повітряних Сил полковник Вадим Кучмай. — У ньому водночас розміщуватимуться штаб підрозділу і казарма для особового складу та тепловий пункт. Нині намагаємося будувати саме за таким принципом, адже в майбутньому це дає змогу максимально знизити комунальні й експлуатаційні витрати.

Над Над цим проєктом управління капітального будівництва ПС працювало спільно з фахівцями Квартирно-експлуатаційного відділу Харкова. Тут підкреслюють, що від старого приміщення фактично лишився фундамент. Нову будівлю обладнано сучасною системою протипожежної сигналізації. Вона цілком незалежна від зовнішніх джерел водопостачання. Під час робочого візиту на Харківщину командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов перевірив готовність приміщень. Церемонію перерізання стрічки вартові неба планують провести вже за кілька тижнів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Публікації