ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові розпочав роботу регіональний семінар ОБСЄ з прав і свобод військовослужбовців

28 Жовтня 2019, 13:20
У Львові розпочав роботу регіональний семінар ОБСЄ з прав і свобод військовослужбовців

Регіональний семінар ОБСЄ у Львові став  продовженням спільної роботи Міністерства оборони України та Організації з безпеки та співробітництва в Європі щодо підвищення рівня обізнаності військовослужбовців із їхніми правами та свободами та ключовими напрямками демократичного цивільного  контролю над Збройними Силами України. Як вже повідомляла АрміяInform, подібні тренінги відбулись у Києві, Дніпрі та Одесі. Цього разу слухачами семінару стали військовослужбовці львівського гарнізону, зокрема: 80-го окремого аеромобільного полку, повітряного командування «Захід», регіонального підрозділу Військової служби правопорядку, курсанти та офіцери Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Як повідомив менеджер проєктів у військово-політичній сфері Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий, семінар проходитиме впродовж двох днів.

– Перший день нашої роботи буде присвячений правам військовослужбовців. Другий – ключовим питанням гендерної політики в секторі безпеки та оборони, а також взаємодії Збройних Сил України з громадським суспільством, – конкретизував  Олександр Гладкий.

Під час семінару заплановані виступи представників Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, національних експертів, а також представників громадських організацій.

Серед тем, яких торкнуться виступаючі, будуть: «Демократичний цивільний контроль над Збройними Силами України», «Законодавча база для прав та свобод військовослужбовців», «Дотримання та реалізація прав і свобод військовослужбовців під час особливого періоду в державі», «Напрями розвитку гендерної політики у ЗС України», «Практичні переваги для Збройних Сил від взаємодії з громадянським суспільством» тощо.

 Завершиться семінар анкетуванням для його учасників, основу якого складуть запитання, які власне розглядатимуться на тренінгу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини