ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві відбувся семінар із питань знешкодження вибухонебезпечних пристроїв за стандартами НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Жовтня 2019, 15:07

У рамках реалізації Трастового фонду з протимінної діяльності та протидії саморобним вибуховим пристроям у Центральному будинку офіцерів відбувся семінар із питань знешкодження вибухонебезпечних предметів (ВНП) за стандартами Північноатлантичного Альянсу. Участь у ньому взяли технічний керівник Офісу «Партнерство заради миру» Організації НАТО з підтримки та постачання Грехем Брукс, експерт Альянсу з питань знешкодження ВНП Франсиск Сас, представники силових структур України.

— Мета заходу — розробка єдиних правил знешкодження вибухонебезпечних предметів і протидії саморобним вибуховим пристроям відповідно до підходів НАТО та досягнення з ними взаємосумісності в цих питаннях. Українська сторона разом із нашими партнерами вже зробила перші кроки в реалізації Трастового фонду. Розроблено і впроваджено військовий стандарт «Глосарій термінів та визначень знешкодження ВНП та протидії СВП», — зазначив під час відкриття семінару ТВО начальника Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності полковник Сергій Рокун.

Під час заходу учасники ознайомляться з підходами НАТО в питаннях організації спільних дій у виявлені та знищені вибухонебезпечних предметів.

У межах реалізації Трастового фонду передбачено і проведення семінару для представників стратегічного рівня та низки семінарів і тренінгів для керівників оперативного й тактичного рівнів. Важливим етапом спільної роботи з реалізації Трастового фонду є розробка та запровадження системи протидії саморобним вибуховим пристроям, яку можна було б інтегрувати в аналогічну систему НАТО.

— Для цього передбачено розроблення стандарту з протидії саморобним вибуховим пристроям, який має об’єднати досвід сил оборони та безпеки України й Альянсу, — додав полковник Сергій Рокун.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram