Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

У Генеральній прокуратурі створили Департамент у справах Майдану

22 Жовтня 2019
У Генеральній прокуратурі створили Департамент у справах Майдану

У Генеральній прокуратурі створено Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013 – 2014 роках. 

Як повідомляє пресслужба ГПУ, 21 жовтня 2019 року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про створення в Генпрокуратурі Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013 – 2014 роках. До складу департаменту входитимуть три відділи.

Водночас у структурі Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України ліквідовано управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії.

Діяльність Департаменту буде зосереджена на процесуальному керівництві у провадженнях щодо злочинів, скоєних під час Революції Гідності.

Мітки: ,
Актуально, Новини світу та України