ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У День захисника України військові моряки привітали ветерана-морпіха з 99-річчям

14 Жовтня 2019
У День захисника України військові моряки привітали ветерана-морпіха з 99-річчям

Символічно, що в День захисника України свій день народження відзначив ветеран Другої світової війни полковник у відставці Іван Трохимович Кулібаба. Сьогодні йому виповнилося 99 років.

Вже декілька років поспіль представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України вітають ветерана з різними святами. На жаль, у зв’язку із проблемами зі здоров’ям він був змушений зустрічати цьогорічне свято в шпиталі.

Привітати Івана Трохимовича прийшов перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. Він побажав ветерану міцного здоров’я та вручив відзнаку командувача ВМС України. До речі, вітання від ліцеїстів Івану Кулібабі передав ліцеїст 2-го курсу Артем Філонов, який цього дня також святкує свій день народження.

Народився Іван Трохимович Кулібаба 14 жовтня 1920 року на Полтавщині. Він – славний нащадок української козацької династії, призваний на військову службу до військово-морського флоту в 1939 році, морський піхотинець, учасник оборони Керчі, Новоросійська, десанту на Малу Землю, полковник. Наразі проживає в Одесі, щиро ділиться своїм життєвим і бойовим досвідом із морськими піхотинцями, ліцеїстами й курсантами ВМС ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини