ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У центрі уваги заступника Міністра — довгобуд у Михайлівці-Рубежівці

24 Жовтня 2019
У центрі уваги заступника Міністра — довгобуд у Михайлівці-Рубежівці

24 жовтня в Центральному будинку офіцерів ЗС України заступник Міністра оборони Олексій Марценюк провів прийом громадян з особистих питань.

Нагальні питання, з якими звернулись офіцери, ветерани Збройних Сил, представники громадських організацій, здебільшого стосувалися проблем забезпечення житлом, відновлення справедливості в кадрових призначеннях, запобігання корупції, зміни статусу службового житла.

Голова Житомирської обласної організації солдатських матерів, кавалер «Орденів княгині Ольги» ІІ та ІІІ ступенів, Валентина Васильчук висловила пропозицію військовослужбовців і ветеранів військової служби Новоград-Волинського гарнізону щодо вирішення житлової проблеми в місті, клопотала навести порядок під час ротації військових до миротворчих місій.

Олексій Марценюк зазначив, що має сигнали щодо корупційних схем навколо системи відбору військових до миротворчих місій, і лише справа часу — позбутися ганебних явищ у цьому питанні та притягнути до відповідальності нечесних на руку посадових осіб.

Велику увагу під час прийому було приділено горезвісному житловому будинку в селі Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району, який ось уже три роки не можуть заселити через низку проблем. Зі своїм баченням розв’язання проблеми звернувся до заступника оборонного відомства громадський активіст, член Всеукраїнської спілки безквартирних офіцерів підполковник у відставці Валерій Дехтяр.

Олексій Марценюк уважно вислухав ветерана, ознайомився з його пропозиціями і дав доручення представникам Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил ретельно та в короткі терміни вивчити всі можливі варіанти розв’язання зазначеної проблеми і доповісти у визначений термін. Олексій Еразмович зазначив, що мав розмову з забудовником, знає проблему, але для прийняття остаточного рішення щодо шляхів введення довгобуду в експлуатацію і розподілення самого житла потрібно врахувати пропозиції громадськості.

Журналісти АрміяInform стежитимуть за розвитком подій навколо довгобуду в Михайлівці-Рубежівці під Києвом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини