ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Центрі розмінування підготували вже близько 300 водолазів

10 Жовтня 2019
У Центрі розмінування підготували вже близько 300 водолазів

Сьогодні, 10 жовтня, у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю «Водолаз ІІІ класу».

Двадцятьом слухачам, які впродовж шести тижнів пройшли теоретичну, практичну підготовку й склали іспит, присвоєно кваліфікацію «Водолаз» і вручено свідоцтва й особисті книжки водолаза.

— Це не перший випуск фахівців-водолазів на базі Центру розмінування. З 2013 року навчання за цим напрямком пройшли близько 300 осіб. Для підготовки водолазів у Центрі створені всі необхідні умови. Маємо чудовий водолазний комплекс із сучасними класами та спеціальним озером, що дає змогу проводити водолазні спуски й імітувати в реальних умовах позаштатні ситуації, — наголосив начальник Центру полковник Володимир Родіков.

Окрім цього, для майбутніх водолазів створена найсучасніша навчально-матеріальна база та найголовніше є висококваліфіковані інструктори з професійним і бойовим досвідом.

Інтенсивність та якість навчального процесу в Центрі розмінування дає можливість готувати водолазних кваліфікованих фахівців, які спроможні виконати надскладні завдання під водою.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини