ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбувся концерт, присвячений захисникам України

10 Жовтня 2019
У Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбувся концерт, присвячений захисникам України

Напередодні Дня захисника України в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся святковий концерт Національного президентського оркестру для військовослужбовців, працівників ЗС України та їхніх сімей.

Директор Національного президентського оркестру, заслужений діяч мистецтв України Іван Москаленко розповів кореспонденту АрміяІnform про насичений концертний графік оркестру. Вже сьогодні військові музиканти виступатимуть в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни в Циблях, завтра – в Центральному палаці культури «Листопад» у Полтаві.

– Також ми запросили лідера всесвітньо відомого гурту Mnozil Brass, трубача-віртуоза Томаса Ганша (Thomas Gansch), і 12 листопада разом із Національним президентським оркестром у Національній філармонії України всі охочі зможуть відвідати захід і послухати бездоганне поєднання академічної музики та джазу, – повідомив Іван Москаленко.

Варто зазначити, що Національний президентський оркестр – музичний символ України, одноліток держави, що брав участь в урочистостях на честь першої річниці її Незалежності. Це унікальний творчий колектив, у якому гармонійно поєдналися духовий, камерний, симфонічний, естрадно-симфонічний склади оркестру та біг-бенд, що дає можливість застосовувати в творчій діяльності різні жанри та стилі музичного мистецтва, гідно представляти національну музичну культуру України в світовому мистецькому просторі.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини