ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Чернігові привітали зі святом військових випробувачів

14 Жовтня 2019
У Чернігові привітали зі святом військових випробувачів

У Чернігівському міському палаці культури відбулися урочисті заходи до Дня захисника України.

Військових Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки привітали представники органів державної та місцевої влади, керівники промислових підприємств та гості міста.

Вже близько п’яти років військовослужбовці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки перебувають на чернігівській землі. Багато з них залишили рідні домівки в окупованому Криму і нині роблять значний внесок у розбудову українського війська – випробовують сучасне озброєння та військову техніку. Вже здійснено понад 600 випробувань багатьох сучасних видів озброєння, військової та спеціальної техніки, більше ніж 55 зразків вже надійшло до війська.

На захід військові запросили і учнів чернігівських шкіл, щоб молодь оцінила значення роботи військових випробувачів.

Начальник Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки полковник Володимир Башинський та присутні гості за сумлінне виконання службових обов’язків заохотили найкращих військовослужбовців  відзнаками, грамотами та подяками.

– Завдяки зусиллям нашого інституту значна частина підприємств Чернігова та області залучені до виконання оборонного замовлення держави. Це Чернігівський завод радіоприладів, «Сіверянка» та інші промислові підприємства, – зазначив заступник  начальника Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Віталій Куравський.

Провідні музичні й творчі колективи міста та області привітали присутніх, виконавши свої найкращі композиції.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини