ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Торнадо F50 промчить по воді, тонкій кризі, болоту та суші

1 Жовтня 2019
Торнадо F50 промчить по воді, тонкій кризі, болоту та суші

У Києві миколаївське підприємство «Артіль» провело виставкову презентацію судна на повітряній подушці (СПП) власного виробництва. Моделі Tornado F50 (двомісний) і Tornado F50 Long (тримісний) мають оригінальну схему повітряної подушки, яка забезпечує високий рівень маневреності й стійкості. Судно надійне і просте у використанні. У конструкції його корпусу передбачені блоки плавучості, які роблять цей виріб непотоплюваним.

– Наші судна на повітряній подушці розвивають швидкість до 100 км/год, що, сподіваємось, викличе зацікавлення не тільки любителів екстриму, а й військових, – зазначив кореспонденту АрміяInform директор ТОВ «Артіль» ЛТД Дмитро Іванов, – моделі Tornado здатні рухатися практично по будь-яких поверхнях, зокрема, глибоким снігом, по битому льоду, ґрунту будь-якої щільності, а також долати пологі схили.

Як повідомили працівники «Артілі», цьогоріч Tornado F50 задіяли у випробуваннях з участю морських піхотинців. Саме на СПП військовики змогли першими дістатися до людини, яку слід було евакуювати з води. Подолавши сушу, болотисту місцевість і водну перешкоду, екіпаж судна випередив учасників навчань, що рухались на надувному човні та машині-амфібії.

На сьогодні 7 суден на повітряній подушці Tornado вже стоять на озброєнні Української служби порятунку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Озброєння та техніка