ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Театр «Сузір’я» запрошує українських воїнів на виставу «Украдена краса»

15 Жовтня 2019
Театр «Сузір’я» запрошує українських воїнів на виставу «Украдена краса»

Чи можливо викрасти красу? Хто і яким чином це здатен зробити?
Відповіді на ці запитання варто шукати не у магів та мольфарів. Просто завітайте до театру «Сузір’я» та подивіться комедійно-детективний спектакль Богдана Гнатюка.
Молодий драматург Богдан Гнатюк – син народного артиста Анатолія Гнатюка не лише сам пише п’єси, а й ставить їх на сцені театру.
Минулого театрального сезону в Київській академічній майстерні театрального мистецтва «Сузір’я» він поставив виставу «Кафе республіка», яка викликала неабияке захоплення у глядачів, а нещодавно в цьому театрі відбулася прем’єра нової його роботи – «Украдена краса».
Незабаром спектакль відбудеться знову. Тож театр і режисер-постановник запрошує гостей та зазначає, що особливе місце під час кожної вистави належить українським військовим, ветеранам та їхнім родинам.

– На кожному спектаклі у нас є безкоштовні місця для наших захисників. Головне – заздалегідь попередити про кількість військовослужбовців, які бажають прийти до театру, – каже Богдан Гнатюк.

Нова вистава – це комедія-детектив із надзвичайно цікавим сюжетом та несподіваним фіналом.
Головну роль у виставі виконує батько драматурга – Народний артист України, актор театру імені Івана Франка, ведучий програми «Лото Забава», співак і кіноактор – Анатолій Гнатюк. Також у виставі ролі виконують зірка кінострічок «Останній москаль» та «Великі Вуйки» Заслужений артист України, актор театру імені Івана Франка Володимир Ніколаєнко, Заслужений артист України Олексій Паламаренко, актриса театру і кіно Лідія Семесюк, відома співачка та акторка Ірина Сопіт (виконує головну роль), актор театру і кіно Назар Борушок.

– Задум п’єси «Украдена краса» виник внаслідок багаторічного накопичення вражень, отриманих від моїх захоплень жанровими літературою та кіно, подекуди коміксами і белетристичним кіно. Приміром, «Суто англійське вбивство» – драматургія наче умовна. На перший погляд, немов розвага і такого в житті не буває. Але цей твір досі читають і знаходять у ньому щось людське, – розповідає Богдан Гнатюк.

Його вистава дає відповіді на запитання: кому насправді належить краса? Чому частина світового фонду витворів мистецтва прихована від людей? Хто ними володіє й чому?
«Украдена краса» – це несподівані повороти, цікаві діалоги й неперевершена гра професійних акторів. А отже – море позитивних емоцій та захопливих вражень від перегляду. Тож відвідайте спектакль «Украдена краса» і ваш вечір стане чудово-незабутнім.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини