Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Театр «Сузір’я» запрошує українських воїнів на виставу «Украдена краса»

15 Жовтня 2019
Театр «Сузір’я» запрошує українських воїнів на виставу «Украдена краса»

Чи можливо викрасти красу? Хто і яким чином це здатен зробити?
Відповіді на ці запитання варто шукати не у магів та мольфарів. Просто завітайте до театру «Сузір’я» та подивіться комедійно-детективний спектакль Богдана Гнатюка.
Молодий драматург Богдан Гнатюк – син народного артиста Анатолія Гнатюка не лише сам пише п’єси, а й ставить їх на сцені театру.
Минулого театрального сезону в Київській академічній майстерні театрального мистецтва «Сузір’я» він поставив виставу «Кафе республіка», яка викликала неабияке захоплення у глядачів, а нещодавно в цьому театрі відбулася прем’єра нової його роботи – «Украдена краса».
Незабаром спектакль відбудеться знову. Тож театр і режисер-постановник запрошує гостей та зазначає, що особливе місце під час кожної вистави належить українським військовим, ветеранам та їхнім родинам.

– На кожному спектаклі у нас є безкоштовні місця для наших захисників. Головне – заздалегідь попередити про кількість військовослужбовців, які бажають прийти до театру, – каже Богдан Гнатюк.

Нова вистава – це комедія-детектив із надзвичайно цікавим сюжетом та несподіваним фіналом.
Головну роль у виставі виконує батько драматурга – Народний артист України, актор театру імені Івана Франка, ведучий програми «Лото Забава», співак і кіноактор – Анатолій Гнатюк. Також у виставі ролі виконують зірка кінострічок «Останній москаль» та «Великі Вуйки» Заслужений артист України, актор театру імені Івана Франка Володимир Ніколаєнко, Заслужений артист України Олексій Паламаренко, актриса театру і кіно Лідія Семесюк, відома співачка та акторка Ірина Сопіт (виконує головну роль), актор театру і кіно Назар Борушок.

– Задум п’єси «Украдена краса» виник внаслідок багаторічного накопичення вражень, отриманих від моїх захоплень жанровими літературою та кіно, подекуди коміксами і белетристичним кіно. Приміром, «Суто англійське вбивство» – драматургія наче умовна. На перший погляд, немов розвага і такого в житті не буває. Але цей твір досі читають і знаходять у ньому щось людське, – розповідає Богдан Гнатюк.

Його вистава дає відповіді на запитання: кому насправді належить краса? Чому частина світового фонду витворів мистецтва прихована від людей? Хто ними володіє й чому?
«Украдена краса» – це несподівані повороти, цікаві діалоги й неперевершена гра професійних акторів. А отже – море позитивних емоцій та захопливих вражень від перегляду. Тож відвідайте спектакль «Украдена краса» і ваш вечір стане чудово-незабутнім.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини