ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Сила нескорених» поєднує історію і патріотизм…

7 Жовтня 2019, 14:25
«Сила нескорених» поєднує історію і патріотизм…

У Дніпрі, за підтримки командувача військ оперативного командування «Схід», відбувся історично-патріотичний фестиваль «Сила нескорених», приурочений Дню захисника України та 76-й річниці визволення міста від нацистів.

Справжня родзинка фестивалю – реконструкції боїв. Зокрема, військові 93-ї окремої механізованої бригади «Холоний Яр» продемонстрували глядачам епізод сучасної російсько-української війни та показали, як треба захищати рідну землю. Також історичні реконструктори з Полтави, Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та Кропивницького відтворили події Другої світової війни.

– У тісній співпраці з владою, ветеранськими організаціями і громадськістю уже втретє проводимо цей фестиваль. Ми демонструємо, що Збройні Сили України готові захистити територіальну цілісність нашої держави.   Захід є чудовою нагодою для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС зустрітися із бойовими побратимами, – наголосив начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» підполковник Сергій Панюта.

Під час фестивалю свою майстерність показали музичні колективи, відбулися кінопокази, виставка військової техніки, виступи кінно-спортивного клубу та майстер-клас курсу з тактичної медицини. Крім цього, гості свята смакували солдатську їжу від військових кухарів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Timeline, Новини