ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сучасні технології медичної діагностики працюють для захисників України

25 Жовтня 2019, 11:46
Сучасні технології медичної діагностики працюють для захисників України

У Дніпрі найкращі лікарі обласної клінічної лікарні імені Мечникова провели великий медичний огляд і обстеження захисників України й батьків загиблих героїв.

Як зазначив головний лікар медичного закладу Сергій Риженко, лікарня Мечникова з травня 2014 року стала форпостом боротьби за життя наших поранених. Понад 3000 бійців урятовано в цих стінах.

— Але врятувати героя після поранення — лише перший крок. Медичний супровід протягом життя: обстеження, лікування, фізична та психологічна реабілітація — провідна мета нашої роботи на найближчі роки. Лікарня Мечникова ніколи не залишає своїх. Ми завжди готові прийти на допомогу, — сказав Сергій Риженко під час відкриття заходу. — На прийомі — найкращі професори та лікарі. Сучасні технології діагностики працюють для героїв. Ми заздалегідь урахували їхні побажання, запросивши на огляд відповідних спеціалістів.

На обстеження були запрошені 50 учасників АТО/ООС і 10 родин загиблих героїв.

— На передовій хворі не потрібні. Там потрібні здорові та кмітливі бійці. Тому користь проведення таких обстежень важко переоцінити, — поділився своїми враженнями учасник бойових дій сержант Олександр Ясногор. — Також важливо, що тут ми маємо можливість швидко, безоплатно та в чудових умовах пройти всіх спеціалістів разом зі своїми родинами.

Цього дня також отримав рекомендації щодо поліпшення свого здоров’я й військовослужбовець Олексій Галайда. Він був поранений під час боїв за Іловайськ у серпні 2014-го.

— Я вперше беру участь у таких оглядах, — розповів Олексій. — Пройшов невропатолога, окуліста та терапевта. Чесно кажучи, я приємно вражений професіоналізмом і теплим відношенням до військовослужбовців із боку медичного персоналу лікарні.

Гарний настрій для пацієнтів створили учні дніпровської 23-ї школи. Перед початком медичного огляду для військовослужбовців та їхніх родин діти провели яскравий концерт.

За словами Сергія Риженка, такі заходи лікарня імені Мечникова організовує та проводить раз на квартал.

— До нас приходять усі бійці, які зазнали поранень і лікувались у нас, — зазначив він.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Реабілітація