ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Стало відомо, в якій бригаді служать найкращі реактивники

18 Жовтня 2019
Стало відомо, в якій бригаді служать найкращі реактивники

У Сухопутних військах триває конкурс на найкращу артилерійську батарею за видами озброєння. Вчора на одному з полігонів завершилися змагання між реактивниками, за результатами яких визначили кращу батарею РСЗВ БМ-21 «Град».

Виконавши чимало вправ, зокрема – бойові стрільби, перше місце у конкурсі вибороли воїни-артилеристи окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. «Срібло» дісталося Чорним Запорожцям – гармашам із Білої Церкви. Третє місце посіла реактивна артилерійська батарея холодноярців.

Як розповів АрміїІnform голова організаційного комітету конкурсу полковник Олександр Соннік, також у рамках проведення змагань було визначено найкращих фахівців. Виключний випадок – у всіх номінаціях також перемогли Лицарі Зимового Походу! Так, найкращими командиром батареї, старшим офіцером батареї, командиром взводу управління, обчислювачем, розвідником-далекомірником, командиром відділення розвідки та найкращою обслугою визнано військовослужбовців саме цієї механізованої бригади. Керівництво змагань відзначає, що цей випадок насправді є безпрецедентним, оскільки перед реактивниками змагалися вже підрозділи із іншими артилерійськими системами й гарматами на озброєнні, зокрема – 2С1 «Гвоздика», 2С3 «Акація» та 2А36 «Гіацинт-Б», і завжди у різних номінаціях пальму першості виборювали представники різних бригад. Реактивники ж бригади імені Лицарів Зимового Походу довели, що насправді є найкращими, тож судді були одностайними.

Наразі змагання на кращу батарею тривають, і до виконання конкурсних завдань приступили підрозділи протитанкової артилерії з гарматами МТ-12 «Рапіра» на озброєнні.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини