ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сорок шоста осінь морського буксира

20 Жовтня 2019
Сорок шоста осінь морського буксира

Сьогодні, 20 жовтня, в порту міста Бердянськ екіпаж морського буксира «Корець» урочисто відзначив чергову річницю підняття на кораблі Військово-морського прапора.

Із нагоди свята екіпажу корабля вручили відзнаки, грамоти та цінні подарунки. Із побажаннями витримки і наснаги в нелегкій справі захисту та оборони наших морських кордонів на Азовському морі до екіпажу завітали представники командування операції Об’єднаних сил, командування Дивізіону надводних кораблів, адміністрації Бердянського морського порту та творчі колективи з Миколаєва.

Як повідомив капітан 2 рангу Максим Носенко, буксир був побудований на Ярославському суднобудівному заводі у 1973 році. У серпні 1997 року, під час розподілу Чорноморського флоту, він включений до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Одночасно судно отримало нову назву «Корець» на честь однойменного українського міста Рівненщини з присвоєнням бортового номера U-830.

− 20 вересня 2018 року пошуково-рятувальне судно A-500 «Донбас» та морський буксир A-830 «Корець» із походом вирушили з Західної військово-морської бази в Одесі до Бердянська. 23 вересня, «Донбас» і «Корець» пройшли так званий «Кримський міст», що сполучає Таманський півострів та окупований Росією Крим. Увечері наступного дня наші кораблі дісталися Маріупольського порту та приєдналися до загону малих броньованих артилерійських катерів. Так ці бойові одиниці стали основою новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азовському морі, − наголосив капітан 2 рангу Максим Носенко.

Варто додати, що уже понад рік «Корець» несе бойову службу на східних морських кордонах нашої держави та здійснює планові виходи в море з групою спеціального призначення, що знаходиться в готовності у будь-яку мить зреагувати на небезпеку. Не менш важливим є й відпрацювання власних корабельних бойових навчань, висвітлення надводної обстановки.

Кожен вихід у море це не тільки напружена бойова робота, але й постійні тренування та заняття з екіпажами, які проводяться для підвищення рівня навченості. Важливо, що «Корець» ніколи не ходить наодинці, морський буксир працює в морі з малими броньованими артилерійськими катерами. Кораблі в морі виконують вправи зі спільного маневрування, практичних стрільб із штатного корабельного озброєння та стрілецької зброї, а також тренування з радіообміну.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини