ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Сьогодні Україна вповні розуміє, як це – захищати своїх людей»

28 Жовтня 2019, 16:06
«Сьогодні Україна вповні розуміє, як це – захищати своїх людей»

З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розпочав засідання Погоджувальної ради з хвилини мовчання на честь героїв, що віддали своє життя в Другій світовій війні. «Сьогодні Україна як ніхто розуміє, як це – захищати свою землю, своїх людей, свою державу», – наголосив очільник Парламенту. 

Як повідомляє пресслужба Голови Верховної Ради України, Дмитро Разумков також коротко прозвітував про результати участі української делегації в Європейській конференції очільників парламентів держав-членів Ради Європи та підсумки двосторонніх зустрічей, які відбулися в межах Конференції. 

– Ми намагалися донести сталу позицію України, і сподіваюся, що нам це вдалося. Ми готові працювати і будемо допомагати у розвитку демократії, але є червоні лінії, які Україна переходити не може, – зазначив Дмитро Разумков.

Також він висловив подяку країнам-членам неформальної групи «Балтік +» за чітку позицію, яку вони демонстрували як із трибуни конференції, так і під час багатосторонньої зустрічі.

Голова Верховної Ради нагадав, що вже завтра, 29 жовтня, за ініціативи Президента України у Маріуполі відбудеться інвестиційний форум «Re:Think». За його словами, це одна з перших подій на шляху реальної реінтеграції територій у безпосередній близькості до окупованих територій та лінії фронту, зокрема, в економічному сенсі.

– Представництво Верховної Ради на цьому заході буде більш ніж вагомим, і сподіваюся, що разом нам вдасться залучити інвестиції та створити умови, щоб показати реальний прорив за цим напрямом, – підкреслив Дмитро Разумков.

Серед важливих проєктів законів, що мають бути розглянуті цього тижня, він зробив акцент на законопроєкті про соціальні гарантії та статус бійців добровольчих батальйонів, низці законопроєктів щодо деофшоризації та проєкті закону про покарання за кнопкодавство.

– Під час передвиборчої кампанії всі ми говорили, що це ганебне явище, яке потрібно прибрати зі стін Парламенту. Маю надію, що подібними кроками ми спочатку зменшимо, а потім і зовсім зупинимо таке ноу-хау українського Парламенту, як кнопкодавство, – зазначив Голова Верховної Ради.

Читайте нас у Facebook
Актуально, Новини світу та України