ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні стартував чемпіонат артбатарей

2 Жовтня 2019
Сьогодні стартував чемпіонат артбатарей

У Сухопутних військах Збройних Сил України розпочались змагання на кращу артилерійську батарею. Конкурс триватиме упродовж всього жовтня.

Розпочинають боротьбу за пальму першості з-поміж артилерійських батарей підрозділи мотопіхотних та механізованих бригад, на озброєнні яких знаходяться самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика». Великі калібри, як- от 2С3 «Акація», 2А36 «Гіацинт-Б» та інші приєднаються трохи згодом. Також своє вагоме слово в рамках конкурсу скажуть і 100-міліметрові протитанкові «Рапіри».

Першими сьогодні, 2 жовтня, змагання в індивідуальній, спеціальній та спортивній номінаціях почали розрахунки артилерійських батарей підрозділів механізованих та мотопіхотних бригад. Хлопці продемонструють свої теоретичні знання, спроможність розгортати гармати й готувати їх до виконання вогневих завдань. Також вони покажуть свою фізичну витривалість на смузі перешкод, навички з тактичної медицини під час евакуації умовних поранених із бойових машин тощо.

Оцінюватимуть вишкіл та навички учасників змагань досвідчені професіонали артилерійської справи, серед яких – викладачі вищих військових навчальних закладів та представники чотирьох оперативних командувань Сухопутних військ Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини