ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Словаччина поділиться успішним досвідом інтеграції в НАТО

9 Жовтня 2019
Словаччина поділиться успішним досвідом інтеграції в НАТО

На фото: начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак і начальник Генерального штабу Збройних сил Словацької Республіки генерал Даніел Змеко

8 жовтня начальник Генерального штабу Збройних Сил України зустрівся зі своїм словацьким колегою. Як повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ, військові керівники обговорили актуальні питання стратегічного рівня та обмін досвідом з урахуванням успішної інтеграції Збройних сил Словаччини до НАТО.

— Ваш візит ми розглядаємо як чергове підтвердження солідарності з Україною та новий етап у розбудові нашого стратегічного партнерства для зміцнення стабільності й безпеки в регіоні та світі, — зазначив генерал-лейтенант Руслан Хомчак, звертаючись до Даніела Змека.

Двосторонні переговори, які очолили керівники генеральних штабів, стосувалися продовження військового діалогу між збройними силами країн, обміну досвідом щодо реформування та трансформації системи управління та пріоритетних напрямків розвитку українсько-словацького військового співробітництва.

Відмічається важливість успішного досвіду Збройних сил Словаччини, які пройшли етап інтеграції до структур НАТО.

Після офіційної зустрічі іноземна делегація відвідала Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека — 2019», яка проходить цими днями в Києві, а також вшанувала пам’ять захисників України, поклавши квіти до Монумента невідомому солдату та взявши участь у церемонії в Залі пам’яті загиблих воїнів.

Нагадаємо, що призначення генерал-лейтенанта Руслана Хомчака на посаду начальника Генерального штабу 21 травня стало першим кадровим рішенням Володимира Зеленського після його інавгурації як Президента України.

Підготував Олександр Козубенко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини світу та України