ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Секретар РНБО і посол Туреччини обговорили питання безпеки та військового співробітництва

29 Жовтня 2019

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере. Під час зустрічі було обговорено найбільш актуальні питання двостороннього порядку денного. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на пресслужбу РНБО. 

«Під час зустрічі Секретар РНБО України та Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні обговорили питання двостороннього безпекового та військово-технічного співробітництва і висловилися за активізацію відповідних контактів. Було домовлено про конкретні кроки з активізації двостороннього співробітництва в цій сфері», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що Сторони констатували стратегічний та дружній характер двосторонніх відносин. Секретар РНБО наголосив, що наша країна високо цінує підтримку з боку Туреччини територіальної цілісності та суверенітету України та вважає Турецьку Республіку своїм стратегічним партнером.

«Ми розраховуємо на подальшу підтримку Туреччини в питанні відновлення суверенітету України над нині окупованими частинами її території», – зазначив О. Данілов, додавши, що Україна високо цінує підтримку Туреччини щодо кримських татар та Кримського півострову загалом.

Також під час зустрічі, як приклад успішного двостороннього партнерства у військово-технічній сфері Секретар РНБО України навів закупівлю у 2018 році шести турецьких ударних оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 виробництва компанії Baykar Makina, які поставлені на озброєння Збройних Сил України.

«Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки підкреслив важливість дружніх відносин з Україною для Туреччини та особисто для її Президента пана Ердогана. Посол Я. А. Гюльдере наголосив на незмінності позиції його країни в питаннях територіальної цілісності та суверенітету України, і зазначив, що його країна вбачає потужний потенціал у створенні та розвитку спільних двосторонніх проєктів у сфері оборонної промисловості», –наголошують у пресслужбі.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України