ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розпочався тижневий табір для дітей атовців у турецькому Мармарисі

18 Жовтня 2019
Розпочався тижневий табір для дітей атовців у турецькому Мармарисі

У турецькому Мармарисі розпочав роботу табір відпочинку, в якому тиждень відпочиватимуть діти загиблих або поранених в АТО/ООС українських воїнів та діти української громади в Туреччині. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Туреччині.

«Ідея виникла, коли ми погодили проводження табору для діток з української громади. Потім подумали, що наші діти не обділені морем, сонцем, літніми розвагами, тоді як в Україні є безліч дітей, які не мають такої змоги, зокрема, тому, що не мають батьків, адже  вони загинули, захищаючи нашу землю. Цього року на відпочинок приїхали 15 дітей загиблих в АТО/ООС та одна дитина з сім’ї переселенців із Криму», – розповіла голова ГО “Спілка української культури і солідарності у місті Мармарис” Олена Топчу.

Маленькі відпочивальники прибули до Туреччини з чотирьох областей України: Херсонської, Чернігівської, Дніпропетровської та Запорізької.

«Ми на вас всі чекали й дуже раді, що ви приїхали. Головне завдання для вас, наші любі діти, гарно відпочити та пізнати цю країну, чудову й сонячну. Ваші батьки – герої, і ми з вдячністю всі разом даруємо вам цей відпочинок», – звернувся до дітей Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

Програма перебування дітей насичена: відвідини парку пригод, фортеці Мармариса, зоопарку, джип-сафарі, науковий парк, прогулянка на яхті, майстер-клас з гончарства. Програму вдалося втілити за допомоги спонсорів та небайдужих громадян, в т.ч. представників української громади за кордоном, посольства України в Туреччині та Консульства України в Анталії, місцевої влади Мармариса.

Стежте за нами в Instagram
Новини, Новини світу та України