Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Розпочато випробування гелікоптерів для армії Кувейту

22 Жовтня 2019
Розпочато випробування гелікоптерів для армії Кувейту

Компанія Airbus Helicopters оголосила про початок льотних випробувань першої пари вертольотів H-225M «Каракал», які мають бути поставлені Збройним силам Кувейту до кінця поточного року. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на пресслужбу компанії Airbus.

У середині 2015 року Кувейт ухвалив рішення щодо закупівлі багатоцільових вертольотів H-225M. У серпні 2016 року Міністерство оборони Кувейту підписало з Airbus Helicopters контракт на закупівлю 30 вертольотів H-225M «Каракал». Ідеться також про пакет обслуговування і супутні послуги. Загальна вартість поставки оцінюється в 1 млрд євро, включаючи підготовку екіпажів і технічного персоналу, а також дворічне обслуговування.

Із 30 законтрактованих машин 24 гелікоптери надійдуть на озброєння Військово-повітряних сил, ще 6 машин – Національної гвардії Кувейту для пошуково-рятувальних операцій у бойових умовах, застосування на морі, медичної евакуації.

Передбачалося, що постачання першої машини буде виконане через 29 місяців після підписання контракту, останнього – через 48 місяців.

Новини світу та України