ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Росія поставляє на Донбас власні гранатомети

3 Жовтня 2019
Росія поставляє на Донбас власні гранатомети

Росія не припиняє матеріальне забезпечення незаконних збройних формувань (НЗФ) на окупованих територіях східних областей України. Як повідомляє Генеральна прокуратура (ГПУ), виявлений факт постачання російськими протипіхотними гранатометами (РПГ) терористичних загонів ОРДЛО.

Як повідомляє ГПУ, під час розслідування кримінального провадження за фактами порушення законів та звичаїв війни з боку збройних сил Російської Федерації, а також підпорядкованих їм терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР» вкотре задокументовано факт участі та фінансування Російською Федерацією тероризму на тимчасово окупованій території Луганської області.

Так, 25 вересня, після того як представники незаконних збройних формувань «ЛНР» обстріляли населений пункт Золоте-3 Попаснянського району Луганської області,  на місці подій вилучено залишок боєприпасу від реактивного протипіхотного гранатомета РПГ-32 «Хашим» (назва для внутрішнього російського ринку – «Баркас») 2012 року випуску.

На фото: боєприпас РПГ-32, виявлений біля Золотого

На озброєнні наших підрозділів подібні боєприпаси не перебувають. Від 2008 року РПГ-32 «Хашим» («Баркас») належить виключно до комплексу озброєння російської армії.

Генпрокуратура України зазначає, що здобуті докази буде використано в справах проти Російської Федерації в міжнародних судових інстанціях. Нагадаємо, що злочини російських військ під час битви за Іловайськ зафіксували британські дослідники, які наприкінці серпня підготували відеозвіт.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України