ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Резервісти Західної України змагалися у тактичній швидкісній стрільбі

11 Жовтня 2019
Резервісти Західної України змагалися у тактичній швидкісній стрільбі

Бійці бригад територіальної оборони обласних військових комісаріатів і команда оперативного резерву 80-ї окремої десантно-штурмової бригади взяли участь у чемпіонаті з тактичної швидкісної стрільби. За звання найкращого стрільця змагалися понад 50 резервістів з областей Західної України.

Такий чемпіонат відбувся вперше. Змагання пройшли в три етапи: інструкторсько-методичне заняття, практичне виконання вправ і марафон. Бійці виконали вправи зі стрільби на відстані від 2 до 200 метрів із різних положень: лежачи, стоячи та сидячи. Згодом долали дистанцію, відкривали вогонь з автомобіля по умовному противнику, маневрували, займали вигідні позиції, влучали у цілі з укриття та незручних положень.

— Чемпіонат зібрав найкращих представників бригад територіальної оборони та десантників. Кожен має бойовий досвід. Надалі такі вправи зі стрільби плануємо ввести в план бойової підготовки Львівської бригади територіальної оборони, — наголосив військовий комісар Львівського ОВК полковник Олександр Тіщенко.

Організатори змагань — оперативне командування «Захід», спортивно-стрілецький клуб «Карабін» та Львівський обласний військовий комісаріат.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Вишкіл, Новини