ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ракета «РК-10» уражатиме цілі на відстані 10 кілометрів

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Жовтня 2019, 16:41

Нова універсальна керована ракета РК-10 здатна вражати нерухомі й рухомі броньовані об’єкти із динамічним захистом, невеликі кораблі та катери, а також повітряні маломаневрені цілі. На цьогорічній Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека» її вперше представило державне підприємство ДККБ «Луч», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

За словами заступника генерального директора ДП ДККБ «Луч» Георгія Петрова, вона замінить ракети РК-2В, максимальна дальність ураження цілі якої становить 8 кілометрів. Натомість у ракети РК-10 цей показник становитиме 10 кілометрів. Універсальна керована ракета РК-10 у транспортно-пусковому контейнері наводиться на ціль лазерним променем і супроводжує її в автоматичному режимі.

Передбачається, що її виготовлятимуть у двох варіантах. А саме: протитанкова керована ракета Р-10-К у складі гелікоптерного комплексу керованого озброєння, оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною з бронепробиттям у 1100 мм за динамічним захистом, та зенітна керована ракета Р-10-ОФ у складі мобільних зенітних ракетних комплексів з осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром і безконтактним підривачем, що здатна пробити до 120-мм броні.

Крім того, в розробці перебуває варіант ракети з термобаричною бойовою частиною.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram