ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Пропонуємо предметно розглянути приєднання України до Програми розширених можливостей НАТО» – Президент

31 Жовтня 2019, 12:20
«Пропонуємо предметно розглянути приєднання України до Програми розширених можливостей НАТО» – Президент

– Дякуємо за незмінну позицію союзників щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України та невизнання анексії Криму. Вдячні за наполегливі вимоги НАТО до Росії припинити агресивні дії та вивести війська з окупованих територій України, – сказав Президент України Володимир Зеленський, відкриваючи засідання Комісії Україна – НАТО в Києві.

Володимир Зеленський підтвердив, що Україна є послідовним та дієвим партнером Альянсу, який і надалі робитиме внесок у безпеку на євроатлантичному просторі та за його межами, повідомляє Адміністрація Президента.

За словами Президента, він високо цінує те, що торік на саміті у Брюсселі лідери країн Альянсу підтвердили рішення Бухарестського саміту 2008 року про те, що Україна має бути членом НАТО.

– Ми вдячні, що Альянс продовжує надавати нам політичну та практичну допомогу, особливо в реформуванні сектору безпеки та оборони. Гарною основою для цього є комплексний пакет допомоги НАТО, ухвалений у 2016 році. Сподіваємося, що він буде доповнений, оновлений та розширений додатковими проєктами й заходами, – наголосив він.

Крім того, за словами глави держави, Україна розраховує на прискорення процесу досягнення українськими Збройними Силами сумісності з силами НАТО.

– Пропонуємо предметно розглянути приєднання України до Програми розширених можливостей НАТО. Певен, що Україна готова до переходу на цей новий рівень співпраці, – зауважив Президент.

За словами Володимира Зеленського, Україна зацікавлена в посиленні взаємодії з НАТО з метою відновлення стабільності та безпеки в Чорноморському регіоні.

– Ми очікуємо на підтримку пропозиції України щодо практичних кроків з імплементації Чорноморського пакета НАТО, ухваленого в квітні цього року. Нам необхідно спільно посилювати спроможності ВМС України у цьому важливому для нас регіоні, – констатував глава держави.

Читайте нас в Telegram
Новини