ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Представники Збройних Сил України та Великої Британії обговорили питання співпраці

23 Жовтня 2019
Представники Збройних Сил України та Великої Британії обговорили питання співпраці

Перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант В’ячеслав Назаркін провів робочу зустріч з іноземною делегацією, яку очолив командувач Польової Армії Великої Британії генерал-лейтенант Айван Джоунз. Про це повідомляє Пресслужба Командування Сухопутних військ ЗС України.

Генерал-лейтенант В’ячеслав Назаркін від імені Командування Сухопутних військ подякував іноземним колегам за підтримку та практичну допомогу, яку вони надають нашій армії у цей важкий для України час.

Під час робочої зустрічі представники Командування Сухопутних військ Зройних Сил України та представники Збройних сил Великої Британії обговорили напрями розширення консультативно-дорадчої та матеріально-технічної підтримки.

— Допомога, яку нам надають Збройні сили Великої Британії — це дієва практична співпраця підготовки військовослужбовців та підрозділів Збройних Сил України, яка допомагає Україні в боротьбі за свою незалежність, — зазначив перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

Генерал-лейтенант Айван Джоунз сказав, що Україна останні п’ять років не лише захищає свою незалежність, але й захищає всю Європу від російського агресора.

Він наголосив, що Велика Британія добре усвідомлює цей факт і не припинить допомогу нашій державі.

Читайте нас у Facebook
Новини