ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 130 резервістів столиці разом із сім’ями взяли участь в єдиному стрілецькому дні

26 Жовтня 2019
Понад 130 резервістів столиці разом із сім’ями взяли участь в єдиному стрілецькому дні

У межах єдиного стрілецького дня в бригаді територіальної оборони Києва пройшли практичні заняття з резервістами, на яких побували і їхні рідні та близькі.

До занять було залучено понад 130 осіб із батальйонів територіальної оборони столиці та військовослужбовці Київського міського військового комісаріату.

Резервісти вкотре підвищили рівень готовності до виконання своїх обов’язків, відточивши порядок дій у разі воєнної загрози.

Під час стрілецького дня були проведені заняття з військової топографії, організації зв’язку, матеріальної частини стрілецької зброї та виконання нормативів із вогневої підготовки. Також були проведені заняття з тактичної медицини.

Рідні та близькі резервістів також мали можливість розібрати і зібрати АК-74, навчитися споряджати набоями магазин, надавати першу медичну допомогу тощо.

За словами командира бригади територіальної оборони Києва підполковника Миколи Білосвіта, всі практичні заняття проводять з урахуванням досвіду операції Об’єднаних сил (ООС/АТО). Передача воєнного досвіду є головною частиною у підготовці бійців підрозділів територіальної оборони.

Фото Володимира ЗАГРЕБЕЛЬНОГО

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини