ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Освітній десант НАТО в гостях у харківських танкістів

24 Жовтня 2019, 15:45
Освітній десант НАТО в гостях у харківських танкістів

Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відвідали представники Воєнно-технічної академії імені Ярослава Домбровського (м. Варшава, Республіка Польща). Зустріч відбулася в рамках чинної Програми НАТО з удосконалення військової освіти DEEP.

Метою візиту іноземної делегації стало вивчення навчальних планів і програм військового вишу в галузі логістики на предмет їх відповідності стандартам НАТО та визначення подальших пріоритетних напрямів співпраці на 2019−2020 роки.

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо обміну досвідом і знаннями з курсу лідерства, а також спільної участі особового складу вишів у наукових конференціях, курсах стандартизації в країнах НАТО та спортивних змаганнях.

Також іноземні гості  оглянули навчально-матеріальну базу інституту, тренажерний комплекс та відвідали музей бойових традицій навчального закладу, де ознайомилися зі сторінками його історії та героїчними подвигами випускників.

Польські партнери  дали високу оцінку результатам роботи командування харківського військового вишу з підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України ти висловили сподівання щодо розширення його освітніх можливостей.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини