ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Онлайн-уроки мужності з живими легендами українського війська

12 Жовтня 2019
Онлайн-уроки мужності з живими легендами українського війська

Напередодні Дня захисника України Військове телебачення України та Міністерство освіти започаткували новий формат занять з національно-патріотичного виховання молоді. Він передбачає проведення «Уроків мужності» в режимі онлайн, до яких можуть долучатися навчальні заклади з усієї країни.

За підсумками дебютного уроку, де гостем прямого ефіру був Герой України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук, можна сказати, що такий формат позитивно оцінили школярі та студенти. Під час трансляції в ютуб-каналі, з різних міст і шкіл надходили десятки запитань до легенди визвольних змагань сучасності. АрміяInform пропонує до вашої уваги три головні меседжі з уроку мужності від бойового генерала Ігоря Гордійчука:

– Ми повинні сформувати умови, щоб наступне покоління, яке прийде після нас, було набагато мотивованішим, більш підготовленим, забезпеченим. Маємо унеможливити всі помилки, які були у нас й продовжувати боротьбу і за землю, і за цінності, бо це наше зобов’язання перед всіма загиблими на російсько-українській війні, особливо перед їхніми батьками, їніми сім’ями.

 – Найважче було в 2014 році, коли ми не були взагалі готові до того, що нас спіткало, але ми були натхненні Революцією Гідності й жертовністю Небесної сотні. Якщо ми тоді вистояли, то нині,з набагато підготовленішим суспільством, маємо всі шанси на перемогу.

 – Чим швидше побудуємо свідоме громадянське суспільство в Україні, чим швидше населення перетвориться в націю, стане народом українським, тим скоріше прийде перемога.

 Варто зазначити, що схожі зустрічі з військовослужбовцями планують проводити щомісяця впродовж усього навчального року. Транслюватиме урок Військове телебачення України, а переглянути його можна за посиланням.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини