ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Не забути ціну незалежності

29 Жовтня 2019
Не забути ціну незалежності

Сьогодні в Меморіальному комплексі Міністерства оборони Дзвін Пам’яті пролунав дванадцять разів. Присутні вшанували пам’ять полеглих захисників України хвилиною мовчання і поклали квіти до Стели Пам’яті.

У церемонії взяв участь і начальник Київського ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук. Коментуючи подію кореспондентові АрміяInform, герой оборони Савур-Могили зазначив, що прибув ушанувати пам’ять полеглих побратимів і, зокрема, випускника ліцею майора Руслана Григора.

— Руслан Петрович закінчував наш навчальний заклад, згодом тут навчався його син, — поділився генерал-майор Ігор Гордійчук. — До речі, син героя разом з матір’ю також прийшов до меморіалу. Ми маємо не забувати, якою ціною відстояли незалежність України.

У пам’ятному заході взяли участь рідні загиблих героїв, представники керівного складу Міноборони, Генерального штабу ЗСУ, Національної гвардії України, офіцери і працівники структурних підрозділів оборонного відомства, військові Київського гарнізону, ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна та гості.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини