ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО надасть Україні понад 40 млн євро на оборону та реабілітацію військових, – Столтенберг

31 Жовтня 2019, 15:33
НАТО надасть Україні понад 40 млн євро на оборону та реабілітацію військових, – Столтенберг

Фінансова допомога буде спрямована на такі сфери, як бойове командування, кібероборона і медична реабілітація. Про це сказав Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг після засідання Комісії Україна – НАТО, яке відбулося у Києві сьогодні, 31  жовтня, повідомляє   Адміністрація Президента.

Він зазначив, що українські війська допомагають підтримувати безпеку в Афганістані, Косово, а також є частиною сил швидкого реагування НАТО.

Також, за його словами, Альянс продовжує надавати практичну допомогу Україні.

 «Сьогодні ми переглянули наш комплексний пакет допомоги для України. Через трастові фонди союзники по НАТО та партнери виділили понад 40 млн євро для підтримки України в таких сферах, як бойове командування та контроль, кібероборона, медична реабілітація. Це дає реальні результати», – повідомив Генсек НАТО Єнс Столтенберг на брифінгу.

Крім того, союзники по НАТО продовжують проводити військове навчання для українських військовослужбовців, а радники Альянсу допомагають у проведенні реформ у секторі безпеки та оборони.

Також, за його словами, Альянс збільшує підтримку безпеки у Чорноморському регіоні.

У контексті подальшої співпраці Єнс Столтенберг повідомив, що існує пропозиція розробити єдиний скоординований підхід.

«Зараз ми хочемо все це звести воєдино. Ми можемо тоді надати підтримку, щоб розробити цілісний і єдиний, скоординований підхід. І, зокрема, коли ми збиратимемося у Вашингтоні, ми хочемо ще раз підкреслити, наскільки важливими для вас є ці військово-морські навчання й наша політична підтримка, наші практичні дії», – зазначив Генеральний секретар Альянсу.

Він укотре наголосив на непохитній підтримці України всіма країнами – членами НАТО.

Читайте нас у Facebook
Новини