ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО готується до відбиття атак «зелених чоловічків» і ботів

25 Жовтня 2019
НАТО готується до відбиття атак «зелених чоловічків» і ботів

Фото: The Wall Street Journal

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що міністри оборони країн-членів Альянсу серйозно обговорюють сучасні гібридні загрози. Про це він заявив журналістам на пресконференції у Брюсселі після завершення першого дня дводенного саміту країн-членів.

Як передає АрміяInform, Столтенберг заявляє, що «зелені чоловічки» насправді були прихованою воєнною операцією Росії під час окупації українського Криму у 2014 році. У зв’язку з цим Генсек НАТО наголосив, що гібридні загрози і гібридні тактики розглядають в Альянсі як такі, що «надходять з різних напрямків від державних і недержавних суб’єктів».

Столтенберг окремо зауважив роль Росії в сучасній війні. «Гібридні тактики — це усе, що має відношення від використання прихованих воєнних операцій, — маленьких “зелених чоловічків”, як ви бачили у Криму, до кампаній з дезінформації, — як ми бачили у багатьох країнах-членах НАТО, або до кібератак», — заявив Столтенберг, відповідаючи на запитання російського журналіста про те, хто на думку НАТО є головним джерелом гібридних загроз.

За словами Єнса Столтенберга, Альянс постійно адаптується і змінює структуру, проводячи модернізацію своїх безпекових можливостей. Зокрема при НАТО був створений Оперативний центр з протидії гібридним атакам.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України