ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Наше партнерство з НАТО має незворотний характер» –  Головнокомандувач ЗСУ

10 Жовтня 2019
«Наше партнерство з НАТО має незворотний характер» –  Головнокомандувач ЗСУ

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал-лейтенант Руслан Хомчак в інтерв’ю журналу Телеком  розповів про реформування ЗСУ, реорганізацію Генерального штабу ЗСУ в контексті переходу до військових стандартів НАТО, бойові дії на сході країни та інші напрямки, зазначивши, що:

– За попередні роки низку структурних підрозділів приведено у відповідність до структури, прийнятої в штабах НАТО. Наразі перед нами стоїть завдання завершити повну структурну перебудову Генерального штабу.

– Незважаючи на міжнародні санкції та засудження світовою спільнотою агресії  Росії, які завдали серйозного удару по імперських амбіціях Кремля, вище політичне керівництво РФ не відмовляється від планів щодо повернення України до сфери своїх геополітичних інтересів. Москва й надалі намагатиметься впливати на політичні та економічні процеси в нашій державі, застосовуючи весь спектр гібридних форм і методів, масштабних інформаційної та економічної війн, зокрема воєнної агресії.

– На сьогодні Збройні Сили України разом з іншими складовими сил оборони виконують завдання щодо стримування та відсічі збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей у рамках проведення операції Об’єднаних сил. Нарощування складу і готовності військових частин ЗС України, наявність навчених мобілізаційних ресурсів дозволяють нам за потреби створити необхідні оборонні угруповання, які будуть спроможні завдати противнику суттєвих втрат, що на сьогодні є головним стримуючим чинником розширення збройної агресії РФ за межі Донецької та Луганської областей та АР Крим.

– В інтересах Міністерства оборони України та Збройних Сил України за окремими функціональними напрямами експертну допомогу на постійній основі надають 39 іноземних радників з 11 країн світу, зокрема шість стратегічних радників високого рівня від Великобританії, Канади, Литовської Республіки, Польщі, ФРН та США, які відзначають значний прогрес у реформуванні українського війська, починаючи з 2014 року, та підтверджують готовність до подальшої співпраці задля посилення обороноздатності України.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України