ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найкращий військовий керівник: хто він!?

24 Жовтня 2019
Найкращий військовий керівник: хто він!?

В оперативному командуванні «Захід» уперше в Збройних Силах України започатковано огляд-конкурс на найкращий середній навчальний заклад у реалізації заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

— Цю ідею ми фактично реалізовуємо вже останні три роки. За цей час створена позаштатна група відвідала всі школи, які перебувають у прикордонних районах восьми західних областей, що входять до зони відповідальності оперативного командування. Загалом це понад триста шкіл, — розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління ОК «Захід» підполковник Андрій Рисюк. — Було з’ясовано, що стан справ із військово-патріотичним вихованням школярів, зокрема навчально-матеріальна база предметників дисципліни «Захист Вітчизни», перебувають не в найкращому стані. Щоб цей рівень підняти, ми і вирішили з цього року вже офіційно започаткувати такий огляд-конкурс. Він має на меті поліпшити матеріальну базу навчальних класів військово-патріотичного спрямування та визначати найкращих учителів предмета «Захист Вітчизни».

У межах огляду-конкурсу у Львівському обласному військовому комісаріаті було зібрано вчителів предмету «Захист вітчизни», що були учасниками війни на сході країни.

— Саме ви є тим прикладом для дітей, як треба любити свою країну і обороняти її, саме ви, як ніхто інші, можете розповісти про боротьбу нашого народу за свою незалежність, ви ті патріоти, які щиро вболівають за свою державу, — зазначив представник ОК «Захід» Андрій Рисюк.

Від імені командувача військ ОК «Захід» генерал-лейтенанта Олександра Павлюка він нагородив учасників бойових дій, а теперішніх учителів — грамотами та відзнаками. Іншим приємним бонусом для вчителів стали комплекти портретів Героїв України, комплекти тематичних плакатів для кабінету «Захист Вітчизни» та література військово-патріотичного спрямування.

— Приємно, що на нас звернули увагу. Хочеться вірити, що нам допоможуть з облаштуванням наших класів, адже, чесно кажучи, в школах немає нічого, на чому можна практично вчити військовій справі нашу молодь, — висловився вчитель предмета «Захист Вітчизни» сільської школи Березина Миколаївського району, а раніше — стрілець-зенітник старший солдат 80-го окремого аеромобільного полку Андрій Затварніцький.

Підбити перші підсумки огляду-конкурсу на найкращий середній навчальний заклад у реалізації заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді, а також найкращого вчителя предмета «Захист Вітчизни» планують до Дня Сухопутних військ Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації