ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Надання Україні військової допомоги з боку США було розблоковано після зустрічі з віцепрезидентом США у Варшаві — Зеленський

10 Жовтня 2019
Надання Україні військової допомоги з боку США було розблоковано після зустрічі з віцепрезидентом США у Варшаві — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що надання Україні військової допомоги з боку Сполучених Штатів було розблоковано після його зустрічі з віцепрезидентом США Майком Пенсом у Варшаві, а у телефонній розмові з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом питання допомоги не порушували.

«Зі зброєю наші дзвінки не пов’язані жодним чином», — сказав глава держави під час пресмарафону.

Володимир Зеленський зазначив, що надання військової допомоги Україні було призупинене ще в липні, але це питання не було предметом його розмови з Дональдом Трампом.

«Вони заблокували (військову допомогу. — Ред.) ще до того, як у нас була розмова, але про це в розмові не йшлося. Маю на увазі, що я навіть не знав. Ми потім говорили з Міністром оборони і він сказав, що у нас є проблема, заблокували ці гроші. Коли ми говорили з Дональдом Трампом, цього питання не було зовсім», — зазначив Президент.

За словами Володимира Зеленського, коли Міністр оборони повідомив про проблему замороження військової допомоги, він знав, що обговорюватиме це питання під час зустрічі з віцепрезидентом США Майком Пенсом у Варшаві в рамках участі у меморіальних заходах із нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни.

«Ми поговорили і я йому сказав, що це неможливо, будь ласка, вплиньте на це, і ми очікували рішення від США. У нас була зустріч, вона була предметна й дуже гарна, і після нашої зустрічі Америка розблокувала та ще додатково надала 140 мільйонів доларів. Тому шантажу не було, оскільки це не було предметом нашої розмови (з Президентом США. — Ред.)», — підкреслив глава держави.

Офіс Президента України

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України