ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Тернопільщині триває призов офіцерів запасу на військову службу

25 Жовтня 2019
На Тернопільщині триває призов офіцерів запасу на військову службу

Військові комісаріати Тернопільської області цими днями здійснюють призов офіцерів запасу до лав Збройних Сил України. Мешканців краю, віком до 43-х років, які мають офіцерські звання у запасі запрошують у районні військові комісаріати, де вони проходять медичні комісії та співбесіди.

Як повідомив тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара Тернопільського облвійськкомату полковник Олександр Скумбрій, до війська на півтора року з області буде призвано кілька десятків офіцерів запасу.

— Призвані військовослужбовці впродовж трьох місяців пройдуть підготовку у вищих військових навчальних закладах України, а потім будуть розподілені у військові частини Збройних Сил, — зазначив полковник Олександр Скумбрій.

Він також наголосив, що призову терміном на 18 місяців підлягають як чоловіки, так і жінки, які свого часу закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту та не проходили військової служби у ЗСУ. Після тримісячних курсів офіцери будуть призначені на посади у військові частини в місцях їхньої постійної дислокації, їх не залучатимуть до виконання завдань у районі проведення ООС в Донецькій та Луганській областях.

Слід відзначити, що соціальний захист призваних на службу офіцерів запасу повністю відповідає рівню офіцерів-контрактників, а грошове забезпечення становить від 13 тис. грн і вище. Їм також надаватимуть щорічну відпустку терміном на 30 діб, забезпечуватимуть проживання в гуртожитках чи виплачуватимуть компенсацію за піднайом житла. Крім того, українське законодавство гарантує їм збереження робочого місця та виплату середньомісячної заробітної плати за місцем постійної роботи.

Після проходження військової служби всі офіцери повернуться до цивільного життя.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини