ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На стадіоні «Динамо» відбувся фінальний матч серед команд Ліги учасників АТО

11 Жовтня 2019
На стадіоні «Динамо» відбувся фінальний матч серед команд Ліги учасників АТО

Сьогодні, 11 жовтня, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського завершився чемпіонат України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО.

Це вже 5-й сезон Кубка Героїв АТО, який відбувається  в Україні. У ньому взяли участь 88 команд, а це близько 3000 побратимів сектору безпеки та оборони, де змагалися 100% учасників бойових дій – захисників України. Чемпіонат відбувався в два кола – весна та осінь, у шести дивізіонах: «Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр» та «Київ», щотижня,  в сорока двох містах України.

У матчі за третє місце, де змагалися ФК «ДонОВК» (Маріуполь) та ФК «Президентський полк ЗСУ» (Київ), перемогла команда «ДонОВК» (Маріуполь) і стала бронзовим призером. У фіналі за перше та друге місця зійшлися ФК «Ягуар НГУ» (Калинівка, Вінницька обл.) та ФК «SB Team ЦУ СБУ» (Київ). У безкомпромісній боротьбі з рахунком 5:7 перемогла ФК «SB Team ЦУ СБУ».

Окрім цього, найкращим гравцям були вручені індивідуальні нагороди в наступних номінаціях:

Найкращий гравець – Ляхович Михайло (ФК «SB Team ЦУ СБУ»)

Найкращий воротар – Кичкир Олександр (ФК «Президентський полк ЗСУ»)

Найкращий захисник – Циганков Олександр (ФК «ДонОВК»)

Найкращий нападник – Рябчук Олександр (ФК «Ягуар НГУ»)

Найкращий гол – Рибалко Іван (ФК «101 окрема бригада охорони ГШ ЗСУ»)

Варто зазначити, що чемпіонат України з футболу Всеукраїнської ліги учасників АТО – це важлива подія в житті наших захисників, адже ще з початку війни вона об’єднала навколо себе сотні бійців.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини