ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Київщині планують побудувати реабілітаційний центр для ветеранів війни

18 Жовтня 2019
На Київщині планують побудувати реабілітаційний центр для ветеранів війни

Це стане можливим завдяки допомозі української діаспори штатів Орегон і Вашингтон. Про це кореспондентові АрміїInform розповів волонтер і військовий капелан Анатолій Кушнірчук.

– Побудують центр для відновлення та адаптації особистості ветеранів подалі від міста, адже за задумом це має бути кемп, в якому з ветеранами працюватимуть психологи, терапевти та духівники. Наші американські друзі хочуть допомогти українським воїнам у соціалізації після війни, адже на власному досвіді пересвідчилися, що більше половини різних соціальних проблем ветеранів відпадають самі собою, якщо їм своєчасно надати морально-психологічну допомогу, – говорить військовий капелан Анатолій.

Під час зустрічі з українською діаспорою також домовились і про реабілітацію та духовну адаптацію родин добровольців.

– Нещодавно я отримав листа з проханням направити на чотиримісячну реабілітацію до США шість ветеранів, один з яких без верхньої кінцівки. В Америці йому допоможуть у складному протезуванні. В 2014 році я вже відправляв до США родини загиблих і бачив у них реальні позитивні зміни після поїздки. Коли вони повернулися додому, то думали про майбутнє життя, а не про біду, яка з ними сталася.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Ветерани АТО та ООС, Новини, Реабілітація