Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

На честь загиблого морпіха одесити організували турнір з мініфутболу

18 Жовтня 2019
На честь загиблого морпіха одесити організували турнір з мініфутболу

На стадіоні «Дербі» в Одесі вшанували пам’ять загиблого морського піхотинця Дениса Козьми турніром з мініфутболу. Матчі на честь розвідника Одеського окремого батальйону морської піхоти проводять за підтримки громадської організації «Об’єднання ветеранів, учасників АТО «Південь».

Денис Козьма родом з Кілійського району Одещини. На війну потрапив у 2014 році. Все його оточення було проти, але він мав тверду позицію та переконання. Спочатку служив в одній з механізованих бригад, де брав участь у важких боях за Мар’їнку.

Службу в морській піхоті Денис розпочав восени 2015 року. Він був професіоналом своєї справи. Чудово володів різною зброєю, часто виконував обов’язки кулеметника, не гірше справлявся й з АГС, СПГ і ЗУ. Вправно керував «Уралом», БТР, МТЛБ і БМП. Крім того, він був оператором безпілотного літального апарата. Спочатку американського RQ-11B Raven, затим — «Лелека-100».

У Дениса залишилася донька, яку виховував сам.

Морпіх загинув у бою в травні цього року під час відбиття нападу ворожої диверсійно-розвідувальної групи. Під прикриттям туману противник намагався наблизитися до наших позицій неподалік населеного пункту Миколаївка. Його помітили. Зав’язався бій. Незабаром на допомогу нашим військовим підійшла резервна група, що почала переслідувати ворога. Під час бою Денис Козьма зник. Через щільний вогонь з боку окупантів його пошуки тоді не увінчалися успіхом. Бойовики передали тіло загиблого морпіха 9 травня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Life story