Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

На Черкащині ветерани війни стануть власниками квартир

28 Жовтня 2019

На Черкащині більше двох десятків сімей учасників війни на Сході України незабаром стануть новоселами. 22 мільйони гривень – таку суму отримають черкаські бійці на купівлю житла цьогоріч. 

Упродовж  2016–2018 років вже більше сотні черкащан із числа інвалідів війни 1 та 2 групи і членів сімей загиблих воїнів отримали понад 90 мільйонів гривень на купівлю власного житла. Загалом  вже 51 черкаська родина придбала нове помешкання.

Водночас у Черкасах вже більше трьох років діє міська програма забезпечення учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей власним житлом за рахунок пільгового кредитування. 

Програмою передбачено надання пільгового кредиту учасникам АТО/ООС та членами їхніх сімей, зокрема відсоткова ставка за користування пільговим кредитом у національній валюті становить близько 3 %  річних від суми зобов’язань за кредитом. 

При цьому воїнам не нараховується індекс інфляції, відсутні комісійні збори за оформлення і супроводження кредитного договору, а на перший внесок за рахунок обласного та міського бюджету надається фінансова допомога у розмірі 20% вартості житла.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Житло для військовослужбовців, Новини, Соціальний захист