ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Черкащині ветерани війни стануть власниками квартир

28 Жовтня 2019

На Черкащині більше двох десятків сімей учасників війни на Сході України незабаром стануть новоселами. 22 мільйони гривень – таку суму отримають черкаські бійці на купівлю житла цьогоріч. 

Упродовж  2016–2018 років вже більше сотні черкащан із числа інвалідів війни 1 та 2 групи і членів сімей загиблих воїнів отримали понад 90 мільйонів гривень на купівлю власного житла. Загалом  вже 51 черкаська родина придбала нове помешкання.

Водночас у Черкасах вже більше трьох років діє міська програма забезпечення учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей власним житлом за рахунок пільгового кредитування. 

Програмою передбачено надання пільгового кредиту учасникам АТО/ООС та членами їхніх сімей, зокрема відсоткова ставка за користування пільговим кредитом у національній валюті становить близько 3 %  річних від суми зобов’язань за кредитом. 

При цьому воїнам не нараховується індекс інфляції, відсутні комісійні збори за оформлення і супроводження кредитного договору, а на перший внесок за рахунок обласного та міського бюджету надається фінансова допомога у розмірі 20% вартості житла.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Житло для військовослужбовців, Новини, Соціальний захист