ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ми маємо використовувати всі наявні інструменти для нашої інтеграції до ЄС»

15 Жовтня 2019
«Ми маємо використовувати всі наявні інструменти для нашої інтеграції до ЄС»

Про це заявив віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба під час брифінгу, повідомляє кореспондент АрміяInform.

– Ми підтримуємо дуже високий рівень і дуже високу інтенсивність діалогу з Європейським Союзом. Мета дуже проста – ми маємо використовувати всі наявні інструменти і створювати нові інструменти для нашої інтеграції до ЄС і для набуття зрештою повноправного членства в цій організації, – зазначив Дмитро Кулеба.

Окрім цього, урядовець розповів про інтегроване управління кордонами. За його словами, це наступний крок забезпечення свобод пересування людей і товарів після безвізу. Ми маємо жити в одному просторі з країнами Європейського Союзу.

– З ЄС ми працюємо за дуже простим принципом: Європейський Союз виник і став тим, чим він є, завдяки насамперед економічний інтеграції держав-членів. Тому ми робимо зараз все для того, щоб максимально економічно інтегруватися в ЄС і запровадити в Україні зрозумілі для наших європейських партнерів правила ведення бізнесу і стандарти життя загалом, – сказав Дмитро Кулеба.

Віцепрем’єр зазначив, що Уряд завершує роботу над проєктом «Річної Національної Програми 2020», який робить нашу євроатлантичну інтеграцію дуже практичною (від гасел до конкретних кроків).

– Ми робимо євроатлантичну інтеграцію заради громадян, які мають жити в безпечній країні, – підкреслив Кулеба.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Міжнародне співробітництво, Новини