Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

«Ми маємо використовувати всі наявні інструменти для нашої інтеграції до ЄС»

15 Жовтня 2019
«Ми маємо використовувати всі наявні інструменти для нашої інтеграції до ЄС»

Про це заявив віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба під час брифінгу, повідомляє кореспондент АрміяInform.

– Ми підтримуємо дуже високий рівень і дуже високу інтенсивність діалогу з Європейським Союзом. Мета дуже проста – ми маємо використовувати всі наявні інструменти і створювати нові інструменти для нашої інтеграції до ЄС і для набуття зрештою повноправного членства в цій організації, – зазначив Дмитро Кулеба.

Окрім цього, урядовець розповів про інтегроване управління кордонами. За його словами, це наступний крок забезпечення свобод пересування людей і товарів після безвізу. Ми маємо жити в одному просторі з країнами Європейського Союзу.

– З ЄС ми працюємо за дуже простим принципом: Європейський Союз виник і став тим, чим він є, завдяки насамперед економічний інтеграції держав-членів. Тому ми робимо зараз все для того, щоб максимально економічно інтегруватися в ЄС і запровадити в Україні зрозумілі для наших європейських партнерів правила ведення бізнесу і стандарти життя загалом, – сказав Дмитро Кулеба.

Віцепрем’єр зазначив, що Уряд завершує роботу над проєктом «Річної Національної Програми 2020», який робить нашу євроатлантичну інтеграцію дуже практичною (від гасел до конкретних кроків).

– Ми робимо євроатлантичну інтеграцію заради громадян, які мають жити в безпечній країні, – підкреслив Кулеба.

Міжнародне співробітництво, Новини