ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Модернізована радіолокаційна система посадки незабаром пройде відомчі випробовування

18 Жовтня 2019
Модернізована радіолокаційна система посадки незабаром пройде відомчі випробовування

Глибоку модернізацію та вдосконалення радянської радіолокаційної системи посадки РСП-6М2 провели фахівці вітчизняної оборонки. Наразі вони вже готові продемонструвати перший відпрацьований дослідний зразок. В листопаді розпочнуться визначальні відомчі випробування техніки. Вимоги до модернізованого обладнання у Командуванні виду висувають серйозні. Насамперед – це повна незалежність від російських комплектуючих, побудова за новітніми технологіями, максимальна адаптація до вимог українського війська та в подальшому до стандартів Альянсу.

– Радіолокаційні системи посадки були прийняті на озброєння ще на початку 2000-х, – коментує представник штабу Командування ПС ЗС України полковник Петро Кадура. – Значна частина апаратури та обладнання РСП-6М2, яка перебуває на озброєнні Повітряних Сил вичерпала свої ресурси і є досить застарілою. Та і час диктує нові вимоги. Ми знайшли компанію, яка готова зробити прототип, відповідно до нашого технічного завдання.  Наші головні вимоги – це якість та надійність. Крім того, модернізована РСП повинна мати достатній ресурс до ремонту та технічного обслуговування.

Система посадки призначена для регулювання руху літаків та вертольотів на дальніх та ближніх підходах до аеродрому посадки, а також для послідовного виведення літаків на злітно-посадкову смугу і контролю за їхнім зниженням до висоти прийняття рішення в складних метеоумовах. Говорячи простими словами, від радіолокаційної системи посадки безпосередньо залежить безпека польотів

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Озброєння та техніка, Повітряні Сили