ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мобільна спортзала для полігона чи передової

7 Жовтня 2019
Мобільна спортзала для полігона чи передової

Військові окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу останніми роками вибороли чимало призових місць на спортивних змаганнях. Крім іншого, численним перемогам вони завдячують хорошій спортивній базі у пункті постійної дислокації бригади.

Начальник із фізичної підготовки бригади майор Роман Підлетейчук з гордістю показує спортзалу та ділиться планами на майбутнє.

— У нас є зали для занять з бойових видів спорту, гімнастики, фітнесу. Також є відкриті волейбольні та баскетбольні майданчики, спортивні комплекси, смуга перешкод на чотири напрямки дистанції прискореного пересування та стадіон з оглядовою трибуною, — розповідає Роман. — Торік у нас з’явилися нові сучасні тренажери, на яких бійці мають змогу тренувати всі групи м’язів, розвиваючи витривалість, силу та спритність. Вони доволі прості в експлуатації, до того ж на кожному є детальна інструкція. До речі, до кінця цього місяця плануємо закупити нові тренажери.

За словами Романа Підлетейчука, командування бригади розуміє, що військові мусять займатися спортом не лише на території частини, а й під час виконання завдань на Сході нашої країни, щоб завжди бути у відмінній фізичній формі. Крім того, заняття спортом сприяють кращому перенесенню фізичних навантажень, нервово-психічних напружень.

— Звісно, бійці в районі проведення ООС нерідко роблять із підручних матеріалів знаряддя для тренування. Аби вони мали змогу тренуватися у комфортніших умовах, ми вирішили закупити сучасну мобільну спортзалу. Ця зала буде обладнана всім потрібним для занять спортом у бойових умовах, — ділиться планами майор Роман Підлетейчук.

Мобільна спортзала — це розбірна конструкція на кшталт намету. Її приблизний розмір 5-6 на 10-12 метрів, укомплектована сучасними тренажерами та спортивними снарядами. Окремо передбачена зона для роздягання. Взимку така мобільна спортзала буде обладнана утеплювачем.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Спорт