Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Мінветеранів та Проєкт жінки ООН домовилися про організацію процесу обміну досвідом між українськими та закордонними ветеранками

23 Жовтня 2019

Представниці Проєкту жінки ООН «Гендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки» готові сприяти процесу обміну досвідом між українськими та закордонними ветеранками. Зокрема, організовувати спільні заходи для них як в Україні, так і за кордоном.  Про це повідомляє  Урядовий портал.

«Ми бачимо активність з боку ветеранок, зокрема, співпрацюємо з Жіночим ветеранським рухом, маємо спільні проекти. Разом з тим в багатьох країнах світу такі рухи почали свою активність давно і вже мають певні напрацювання, якими можуть поділитися із українськими колегами», – розповіла програмна спеціалістка Проєкту жінки ООН «Гендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки» Шруті Упадіай.

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда привітала таку ініціативу та додала, що в Україні дійсно повинен розвиватись рух ветеранок, але разом з тим необхідно підтримати матерів, дружин полеглих захисників.

«Ми маємо всіляко підтримувати активності наших ветеранок. Водночас ми не повинні забувати про матерів, дружин загиблих захисників. Вони також потребують допомоги та підтримки, і ми маємо розвивати їхній потенціал, допомагаючи з питаннями соціальних гарантій, навчання, перекваліфікації тощо», – наголосила Оксана Коляда.

Новини світу та України