ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінветеранів працює над соціальними програмами для ветеранів

30 Жовтня 2019
Мінветеранів працює над соціальними програмами для ветеранів

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда і Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор обговорили питання ветеранів та внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів у мережі facebook.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор зазначив, що наразі на Мінветеранів покладений чималий об’єм роботи, адже відомство опікується ветеранами, їхніми родинами, сім’ями загиблих, а також внутрішньо переміщеними особами, намагається знайти точки дотику із мешканцями тимчасово окупованих територій та займається питаннями прифронтової зони, а отже інфраструктури, медичним, освітнім та іншим соціальним забезпеченням місцевих мешканців.

«Я вражений тим спектром задач, які ви вирішуєте. Маю відзначити поважне ставлення в суспільстві до ветеранів, особливо загиблих, я особисто бачив прояви цього. Уряд США завжди підтримує українських ветеранів, допомагає в їхній реабілітації, приймає на лікування», – зазначив Вільям Тейлор.

На зустрічі була також присутня директор місії USAID Сюзан Фрітц, яка розповіла про спільний проект з інститутом Джона Хопкінса, який займається питаннями фізичної реабілітації та лікуванням, профілактикою ПТСР у ветеранів.

Міністр Оксана Коляда подякувала Вільяму Тейлору та Сюзан Фрітц за підтримку. Вона також розповіла, що наразі Мінветеранів розбудовує систему ветеранських реабілітаційних центрів.

«Нам необхідно мати свої власні потужності для лікування та реабілітації ветеранів, зокрема забезпечити психологічною підтримкою їхні сім’ї і ми працюємо над цим. Зокрема саме питаннями психологічної підтримки, лікування ПТСР профільно займеться Центр психічного здоров’я і реабілітації ветеранів в Пущі Водиці, де також буде працювати тренінговий центр для психологів. А також госпіталь в Клевані де також буде центр для саме сімейної реабілітації ветеранів», – зазначила Оксана Коляда.

Також вона розповіла про відкриття в країні Ветеранських просторів та плани по впровадженню платформи Е-ветеран, який підтримує Уряд США та до реалізації якої вдасться наблизитися завдяки Меморандуму про розвиток мобільного зв’язку та широкосмугового інтернету в Україні, який Уряд підписав під час першого Інвестиційного форуму в Маріуполі.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України